SAZENICE EXOTICKÝCH ROSTLIN

Česky Slovensky

Jak nakupovat

Nákup krok za krokem

  1. Veškeré informace o rostlinách, tj. návod k jejich pěstování, způsob jejich využití, botanickou charakteristiku, fotografie a další naleznete po kliknutí na Podrobnosti u každé rostliny.
  1. Chcete-li si objednat rostliny, které nabízíme, zadejte v níže uvedeném formuláři požadovaný počet sazenic u každé z nich. Aktuální stav objednávky se Vám ukazuje na hlavní straně vpravo.
  1. Jakmile máte vybráno, pokračujte stiskem tlačítka Pokračovat nebo v horní části klikněte na Adresa dodání. V případě, že je některá z rostlin již vyprodána, požadovaný počet sazenic není možné vyplnit.
  1. Zadejte svou adresu, e-mail a telefon. Dále si vyberte způsob dopravy a pokud nám chcete něco sdělit, napište to do Poznámky k objednávce. Zaškrtněte souhlas s obchodními podmínkami a klikněte na Pokračovat k rekapitulaci.
  1. Pokud vše v rekapitulaci souhlasí, klikněte na Pokračovat. Následně bude objednávka potvrzena. Během cca jednoho týdne Vám přijde e-mail, kde Vám přesně upřesníme dobu dodání. Rostliny se snažíme zasílat v době jejich výsadby, tj. u většiny rostlin během jara.
  1. Detailní informace naleznete na stránce Obchodní podmínky, informace o nás na stránce Kdo jsme a kontaktní informace na stránce Kontakty.



© PepinoGold.cz,
2002 – 2019